מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

עדשות פולורייז

מכירים את זה שאתם יוצאים לשמש וכל דבר מסנוור אתכם? אז כנראה שעוד לא עברתם לפולרייז

PRO OPTIC POLARIZED 

החיים בישראל מביאים איתם המון שמש לעיניים וגם אם נראה לכם שאתם כבר רגילים לתנאי האקלים המקומיים, תהיו בטוחים שלעיניים שלכם קשה יותר. הדבר נכון פי כמה עבור מי שסגנון החיים שלו גורר שהייה של שעות ארוכות תחת קרני השמש ובכך חושף את העיניים לקרינה וסנוור.
נשמע לכם מוכר? יש לנו פתרון: עדשות הפולורייז בעלות ציפוי המסנן את האור הגורם לבוהק וסנוור ומוריד את עוצמת הקרניים שאתם נחשפים אליהן ובכך גם מגנות על העיניים וגם מקלות על הראייה.
לצד אנשים שמסתנוורים בקלות בכל יציאה החוצה, ירוויחו מההכרות עם הפולרייז אלו שעובדים בשמש שעות ארוכות כמו למשל נהגים, ספורטאים מקצועיים או חבר'ה ממקצועות ההצלה שמוצאים את השימוש בעדשות הפולורייז כחיוני ממש.
מעבר לכך, גם אם בחיי היומיום שלכם אין חשיפה מוגברת לשמש, אל תשכחו את רגעי הפנאי. כשאתם הולכים לים, לבריכה או לסקי, אתם בעצם מבלים שעות ארוכות מול משטחים בהירים המחזירים אור מוגבר ומסוכן לעיניים ובמקרה הזה משקפיים המצוידים בעדשות פולורייז יכולים להקל על המאמץ הנדרש מהעיניים.
לא נכנס עמוק מדי לפרטים הטכניים, רק נסביר שהיכולת של הפולורייז לסנן קרניים בהירות ובוהק לבן, מותירה את הצבעים חדים וחזקים ובכך בעצם אתם מקבלים תחושה של עולם צבעוני וחי יותר, ככה שההגנה על העיניים לא פוגעת ו"מחשיכה" את הראייה.
מכיוון שאת ציפוי הפולורייז אפשר למקם על עדשות מכל סוג, יצרנו עבורכם קולקציה אופנתית ומגוונת עם דגמי גברים, נשים ויוניסקס, כך שלא משנה איזה סגנון בא לכם להרכיב ביציאה הבאה לשמש We've got you covered!