עזרה

'קרולינה למקה ברלין' הוא מותג משקפי אופנה שנולד מתוך התובנה שאופנה וביטוי אישי הם צורך גלובלי, ושניהם יחד זקוקים למגרש משחקים מסעיר, סקסי, חדשני, זמין ובה בעת, לא מתפשר על האיכות. המגרש הזה נולד לפני למעלה מ-15 שנה ומאז אפשר לומר שהוא שינה את כללי המשחק.
יצאנו לדרך מצוידים בתשוקה אמיתית להעניק לכל אחת ואחד, בכל מקום בעולם, אפשרות להביע את הסטייל האישי שלהם, כפי שהוא בא לידי ביטוי בכל רגע בחיים, ולאפשר להם להשתנות יחד איתו, כמה ואיך שרק רוצים. 
עבורנו, ערכים כמו חדשנות, יצירתיות, פרשנות ייחודית ומקורית לטרנדים גלובליים, יצירה של חוויית סטייל רחבה בזווית אורבנית ומחירים ברי השגה, הם לא רק סיסמאות יפות, הם דרך חיים שאנחנו שמחים לחלוק עם העולם.

כמי שמאמינים שאופנה צריכה להיות זמינה לכולם, לרשותכם 68  סניפים בישראל ו – 50 סניפים בתפוצה עולמית, ועוד היד נטויה. באמצעות האתר שלנו, כל אחד יכול לרכוש את משקפי ה'קרולינקה למקה' שלו באופן מאובטח, לקבל אותם במהירות וליהנות ממערך מתקדם של משלוחים והחזרות בחינם.

במה עוד אנחנו מאמינים?
  • איכות ורמת גימור ללא פשרות. כל המשקפיים שלנו מיוצרים תחת תו תקן בריאותי, מהחומרים האיכותיים ביותר ותוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של ייצור.
  • מבחר, מגוון או איך שלא תרצו לקרוא ללמעלה מ-1200 עיצובים שונים, שלא ישאירו אף אחד ללא מענה לסטייל האישי שלו.
  • אורבניות – ערים גדולות נוטות להיות מעוז הגיוון, התחכום והריכוז של טרנדים בינלאומיים, מה שהופך את המטרופוליטן התוסס למקור השראה בלתי נדלה עבורנו.
  • נועז זה יפה! - יש לנו מה להגיד ואנחנו מאמינים בזה, לכן חשוב לנו שישמעו אותנו. זאת הסיבה שאנחנו תמיד מפתיעים, מחדשים, מלהיבים ומסעירים.