מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

משקפי מולטיפוקל – גיבורות העל של עולם העדשות

מה זה בכלל עדשות מולטיפוקל?

משקפי ראייה PRO OPTIC MULTIFOCAL   

עדשות המולטיפוקל שלנו מיוצרות במעבדות מובילות בסטנדרטים גבוהים, בטכנולוגיה חדשנית ועל ידי אנשי מקצוע מנוסים ביותר.

קוראים להן מולטיפוקל או עדשות רב-מוקדיות, אבל למעשה מדובר בעדשות מולטי-טאסקינג, תודות ליכולת שלהן לספק מיקוד ל-3 מרחקים שונים. ברוב המקרים, בחלק העליון של המשקפיים ממוקמת עדשה המסייעת לראייה מרחוק, בחלק התחתון ישנה עדשה לקריאה, ובין שתיהן נמצא שטח עדשה צר עם מיקוד למרחק ביניים. כך למעשה, המעבר בין הטווחים הופך לפעולה נוחה, חלקה וטבעית המשפרת את נוחות ואיכות החיים. ייחוד נוסף של המולטיפוקל נעוץ בכך שזו עדשה המיוצרת כל כולה בהתאמה אישית למשתמש, כך שתתאים במלואה לצרכים הספציפיים שלו.

למי מתאימות משקפי המולטיפוקל? הצורך בעזרה בלמעלה ממוקד ראייה אחד, עולה בסביבות גיל 40 שכן שרירי העין נחלשים ויכולת המיקוד משתבשת. כך שלמעשה, משקפי מולטיפוקל הם הפתרון המושלם עבור מי שנזקקים לשני זוגות משקפיים – עבור ראייה מרחוק ועבור ראייה מקרוב (משקפי קריאה). אם אתם צריכים לבצע מעברים תכופים בין מרחק קצר כמו קריאה בספר או במובייל, בין עבודה על המחשב או מול אנשים ובין פעולות שגרתיות המצריכות מיקוד לטווח רחוק, כמו, צפייה בטלוויזיה, נהיגה וכיוצ"ב – עדשות המולטיפוקל הן החברות החדשות שלכם.או במילים אחרות – שכחו משני זוגות משקפיים שמרכיבים ומסירים כל הזמן והתחילו לתרגל איכות חיים. וכשאומרים תרגול, הכוונה לזמן הסתגלות שמבנה העדשות המיוחד הזה עלול לדרוש.

החיים עם מולטיפוקל בחיים, כמו בחיים, האיכות היא זו שקובעת, ולכן גם בעדשות מולטיפוקל – ככל שהעדשה איכותית, מקצועית ומוקפדת יותר, כך מי שמרכיב אותה יהנה משדה ראייה רחב יותר, מה שיאפשר פחות תנועות ראש על מנת לעבור ממוקד אחד לשני ופחות מאמץ לשרירי הצוואר. יתרון חשוב נוסף לאיכות העדשה הוא זמן הסתגלות קצר יותר.לרוב, תקופת ההסתגלות לעדשות מולטיפוקל נמשכת עד כ- 50 ימים. אבל, אחרי שהקפדתם על עדשה איכותית, יש כמה דברים שאפשר לעשות בשביל לקצר תהליכים: הרכבת המשקפיים לפרקי זמן ארוכים ככל הניתן, פעולות המצריכות מבט לצדדים (כגון מבט למראות צדדיות בזמן נהיגה) רצוי לבצע ע"י הסטת הראש כולו ולא רק המבט.  צפייה בטלוויזיה או קריאה במצב שכיבה אינן מומלצות עם עדשות מולטיפוקל. במקרים כאלה מומלץ להשתמש במשקפיים בעלי עדשות חד- מוקדיות. כמובן שיש להסתגל לעדשות לפני שעושים בהן שימוש בזמן: נהיגה, הפעלת מכשירים שונים ומכונות, וחשוב להיזהר בעת ביצוע של כל פעולה שעלולה להשתבש כתוצאה מקשיים בראייה ו/או מהסתגלות ו/או מתופעות הלוואי המפורטות להלן שתיתכנה בתקופת ההסתגלות: כאבי ראש, סחרחורות, עיניים דומעות, שיבוש בחדות ודיוק הראייה ותחושת חוסר שווי- משקל.

הוראות והמלצות לשימוש מומלץ שלא להניח את מסגרת המשקפיים על הראש, כדי למנוע את הרחבתה. אין להשאיר את המשקפיים ברכב סגור או במקומות בהם הטמפרטורה עולה על 45 מעלות צלזיוס, מאחר והמשקפיים ו/או העדשות ו/או הציפויים עלולים להיפגע מהחום. יש להרחיק את המשקפיים ממגע עם מי ים וחול ו/או חומרים כימיים. יש לנקות את המשקפיים עם מעט מים ומטלית רכה בלבד, כדי למנוע את שריטת העדשות ו/או הרס הציפויים. למען הסר ספק, אין אחריות על כל פגיעה במשקפיים ו/או בעדשות ו/או בציפויים כתוצאה מאי קיום הוראות השימוש כאמור.

החזר כספי כחלק ממדיניות השירות של קרולינה למקה ברלין, במידה והלקוח אינו מסתגל לעדשות מולטיפוקל ניתן לפנות לכל אחד מסניפי הרשת לקבלת החזר כספי מלא. בכפוף למצב המסגרת ובמועדים כאמור להלן. ההחזר יינתן עד 60 יום ממועד הרכישה וכנגד הצגת חשבונית/קבלה.