עזרה

משלוחים והחזרות

ico

תנאי משלוח

עם ביצוע הזמנה תקבלו מייל המעדכן אתכם כי ההזמנה נקלטה, ולאחר שההזמנה תושלם ואמצעי התשלום יחויב, תקבלו במייל נוסף חשבונית ואישור על השלמת העסקה.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לספק לכם את המשלוח עד 4 ימי עסקים מרגע קבלת האישור על השלמת העסקה.

שימו לב כי בזמני מבצעים מיוחדים, זמן האספקה עלול להשתנות. למידע בדבר זמני אספקה במבצעים מיוחדים יש לעיין בתקנון המבצע. בכל סתירה בין הוראות תקנוני המבצעים לבין הוראות דף זה, יגברו, לעניין המבצעים המיוחדים, הוראות תקנוני המבצעים המיוחדים.בהיעדר תקנון מבצע, זמני האספקה בעת המבצע יהיו עד 14 ימי עסקים.

אספקת המשלוח נעשית באמצעות שליח חינם. חברת השליחויות תיצור אתכם קשר לתאום אספקת החבילה.
שאלות לעניין המשלוח והגעת השליח אנא הפנו לטלפון : 1-700-559-990.

חדש באתר: שירותי מדידה חינם ברכישת משקפיי שמש!

רוצים לרכוש משקפי שמש באתר וחוששים? השירות הזה במיוחד בשבילכם :)

1. רכשו את המשקפיים באתר

2. קבלו אותם באמצעות שליח חינם

3. מדדו אותם בנוחות, אפילו שנו על זה לילה :) כי לא כולם סגורים על מה מתאים להם.

4. משקפיי השמש לא יושבים בול? אין בעיה, אנו נשלח אליכם שליח, על חשבוננו, לאסוף את משקפי השמש ובתנאי שאתם תעדכנו אותנו בטווח של 48 שעות מרגע קבלת המוצר.

לתיאום מועד השליח ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל : [email protected] או באמצעות הצ'אט אונליין באתר בשעות 9:00 –16:00.

ico
החלפות והחזרות בסניפים –חינם!*

לא הספקתם לתאם שליח להחזרת משקפיי השמש בטווח ה- 48 שעות, אין בעיה! לרשותכם 21 יום מרגע ביצוע הזמנת משקפיי השמש בהם תוכלו לגשת לאחד מסניפי הרשת הפרוסים ברחבי הארץ (למעט סניפי עודפים, סניפי אילת, וחנויות פטורות ממכס) ולהחזיר את המוצר.

במידה ואתם מעוניינים להחליף משקפיי שמש, פשוט גשו לאחד מ- מסניפי הרשת הפרוסים ברחבי הארץ (למעט סניפי עודפים, סניפי אילת, וחנויות פטורות ממכס), ובצעו את ההחלפה בקלות ובנוחות.

שימו לב! כל החלפה או החזרה של משקפיי שמש (הן באמצעות שליח חינם והן בחנויות הרשת) תיעשה בכפוף להצגת חשבונית עסקה ולבדיקת תקינות המוצר, בהתאם לאמור בתקנון האתר.

החלפת והחזרת משקפיים אופטיים- חוק הגנת הצרכן ותקנות הגנת הצרכן אינם מקנים זכות לביטול עסקה לרכישת משקפים אופטיים שיוצרו בהתאם לנתוני מרשם על אף האמור, אנו נאפשר, לפנים משורת הדין, החזרה של משקפיים הכוללים עדשות מרשם (ובלבד שאלו הורכבו על ידי החברה בלבד, ולא גורם אחר כלשהו), בתוך 30 ימים מקבלתם, וזאת אך ורק מטעמים של חוסר הסתגלות למשקפיים, בתנאי שהמשקפיים יוחזרו כשהם תקינים ושלמים, בכפוף להוראות תקנון האתר.
חוסר הסתגלות כאמור ייבחן על פי קריטריונים שיקבעו על ידי החברה, על פי שיקול דעתה המקצועי.

*חל לגביי משקפיי שמש בלבד. לא חל לגביי החזרת משקפיים אופטיים מחמת חוסר הסתגלות.

לקבלת מידע מלא בדבר אספקת מוצרים, החזרתם והחלפתם, יש לעיין בתקנון האתר.