עזרה

משלוחים והחזרות

הודעה חשובה -שינויים בעקבות משבר הקורונה: אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק לכם שירות טוב ויעיל גם ובייחוד בימים אלו. אולם, בעקבות משבר הקורונה, וההשלכות על אפשרותנו לספק את השירותים בתנאים הרגילים תפעל החברה, עד להודעה חדשה, במתכונת מיוחדת אשר תותאם למצב ולאילוצים המשתנים.

אנו מתנצלים מראש על כל שינוי או שיבוש שייתכן ויחולו בתקופה זו, בעיקר בלוחות הזמנים של המשלוחים, ואף מתחייבים לנסות ולפתור כל בעיה אם תתרחש, אולם לא נוכל להתחייב שלא יתרחשו. תקנוני האתר משקפים את מדיניות החברה בעתות שגרה, אולם בעת הזו כל פרסום אחר בדבר שינויים הנובעים ממשבר הקורונה, יגבר.

ico

תנאי משלוח

עם ביצוע הזמנה תקבלו מייל המעדכן אתכם כי ההזמנה נקלטה, ולאחר שההזמנה תושלם ואמצעי התשלום יחויב, תקבלו במייל נוסף חשבונית ואישור על השלמת העסקה.אספקת המשלוח נעשית באמצעות שליח חינם.

שימו לב כי בזמנים אלו, אין ביכולתינו להתחייב על זמני אספקה, אך אנו עושים את המקסימום כדי לספק לכם את המשלוח תוך 4 - 14 ימי עסקים, בהתאם למדיניות בתקנון החברה.חברת השליחויות תיצור אתכם קשר לתאום אספקת החבילה. שאלות לעניין המשלוח והגעת השליח אנא הפנו לטלפון : 1-700-559-990.

ico
החלפות והחזרות 

על אף האמור בפרק ההחזרות וההחלפות בתקנון האתר, מובהר כי בשל ההגבלות והנסיבות המיוחדות שנוצרו בעטיה של התפרצות וירוס הקורונה,ובכללן סגירתן של כל חנויות הרשת לזמן לא ידוע, לא תתאפשר עד למתן הודעה חדשה, החלפת פריטים, וזאת גם במקרה בו יחולו שינויים בהגבלות ובנסיבות הנ"ל. החזרת פריט שנרכש במסגרת המבצע וקבלת החזר כספי בגינו תיעשה בכפוף להשבת הפריט בתוך 21 ימים מקבלתו, בתיאום עם שירות הלקוחות של החברה בכתובת: [email protected] או באמצעות צ'אט אונליין באתר בשעות הפעילות המעודכנות בצ'אט, ובכפוף לכל יתר הוראות תקנון האתר לענין החזרות
שירות החזרות חינם באמצעות שליח של החברה יינתן למבטלים בתוך 2 ימי עסקים ממועד אספקת הפריט. החזרת פריט לאחר חלוף 2 ימי עסקים כאמור תיעשה בעלות של 10 ₪ שינוכו מסכום ההחזר.  

חוק הגנת הצרכן ותקנות הגנת הצרכן אינם מקנים זכות לביטול עסקה לרכישת משקפים אופטיים שיוצרו בהתאם לנתוני מרשם. על אף האמור החברה תאפשר, לפנים משורת הדין ולאור המצב, החזרה של משקפיים אופטיים שהורכבו בהם עדשות מרשם (ובלבד שאלו הורכבו על ידי החברה בלבד, ולא גורם אחר כלשהו), תוך תוך 2 ימי עסקים - חינם, מכל סיבה שהיא ולאחר 30 יום רק במקרים של חוסר הסתגלות אשר ייבחנו על פי קריטריונים שיקבעו על ידי החברה, על פי שיקול דעתה המקצועי ובחיוב סמלי של 10 ש"ח שינוכו מסכום ההחזר.

אנו מאחלים לכל לקוחותינו בריאות ומייחלים לימים טובים ורגועים יותר.