עזרה

משלוחים והחזרות

ico

תנאי משלוח


עם ביצוע הזמנה תקבלו מייל המעדכן אתכם כי ההזמנה נקלטה, ולאחר שההזמנה תושלם ואמצעי התשלום יחויב, תקבלו במייל נוסף חשבונית ואישור על השלמת העסקה.

אספקת המשלוח נעשית באמצעות שליח חינם, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לספק לכם את המשלוח עד 4 ימי עסקים מרגע קבלת האישור על השלמת העסקה.

שימו לב כי בזמני מבצעים מיוחדים, זמן האספקה עלול להשתנות. למידע בדבר זמני אספקה במבצעים מיוחדים יש לעיין בתקנון המבצע. בכל סתירה בין הוראות תקנוני המבצעים לבין הוראות דף זה, יגברו, לעניין המבצעים המיוחדים, הוראות תקנוני המבצעים המיוחדים.בהיעדר תקנון מבצע, זמני האספקה בעת המבצע יהיו עד 14 ימי עסקים.

חברת השליחויות תיצור אתכם קשר לתאום אספקת החבילה.
שאלות לעניין המשלוח והגעת השליח אנא הפנו לטלפון : 1-700-559-990.

ico
החלפות והחזרות בסניפים –חינם!*


ניתן להחזיר משקפיי שמש, בכפוף להוראות תקנון האתר, ולקבל החזר כספי בגינם, בתוך 21 ימים מקבלת המשקפיים.חוק הגנת הצרכן ותקנות הגנת הצרכן אינם מקנים זכות לביטול עסקה לרכישת משקפים אופטיים שיוצרו בהתאם לנתוני מרשם.על אף האמור החברה תאפשר, לפנים משורת הדין, החזרה של משקפיים אופטיים שהורכבו בהם עדשות מרשם (ובלבד שאלו הורכבו על ידי החברה בלבד, ולא גורם אחר כלשהו), בתוך 30 ימים מקבלת המשקפיים, וזאת אך ורק מטעמים של חוסר הסתגלות למשקפיים, ובכפוף לתנאי תקנון האתר. חוסר הסתגלות ייבחן על פי קריטריונים שיקבעו על ידי החברה, על פי שיקול דעתה המקצועי.

שירות החזרה חינם עד הבית באמצעות שליח

כדי שתרגישו נוח יותר להזמין און ליין (כי לא כולם סגורים על מה מתאים להם), ובמידה והמוצרים שרכשתם עומדים בתנאי ההחזרה הנ"ל- תוכלו ליהנות משירות חדשני: שירות החזרה חינם באמצעות שליח ועד הבית.

איך זה עובד?

אנו נשלח אליכם שליח חינם על חשבוננו, בתנאי שאתם תעדכנו בטווח של 2 ימי עסקים על רצונכם להחזיר את המשלוח. לתיאום מועד השליח ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל [email protected] או באמצעות צ'אט אונליין באתר בשעות 9:00 –16:00 . שימו לב- השירות אינו חל בהחזרת פריטים המשתתפים במבצע  משקפיי שמש ב-99  ₪.  

תנאי החלפה

קניתם משקפיי שמש או מסגרות ראיה (ללא עדשות אופטיות) באתר וברצונכם להחליף אותם? אין בעיה. לרשותכם 21 יום מרגע קבלת משקפיי השמש בהם תוכלו לגשת לאחד מסניפי הרשת הפרוסים ברחבי הארץ (למעט סניפי עודפים, סניפי אילת, וחנויות פטורות ממכס) ולהחליף בזוג אחר, בקלות ובנוחות, ובכפוף לתנאי תקנון האתר.

לקבלת מידע מלא בדבר אספקת מוצרים, החזרתם והחלפתם, יש לעיין בתקנון האתר.