מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

עדשות בלו לייט שיעזרו לכם לישון טוב יותר

המחיר שאנחנו משלמים בחשיפה מוגברת למסכים

  פרו אופטיק חוסם אור כחול 

PRO OPTIC BLUE LIGHT  - עדשות חוסמות אור כחול 

לסטוריז באינסטוש, לפוסטים בפייסבוק, לעשרות הקבוצות שלכם בוואטסאפ, ואם נשאר זמן גם לעבודה שלכם – לכל זמן המסך הזה יש מחיר, ואנחנו לא מתכוונים רק להפרעות קשב וריכוז. 

ספוילר: יש לזה פתרון, אבל לא נקדים את המאוחר כי לפני הכל, חשוב להבין את הבעיה.

המסכים האהובים שלנו פולטים לא רק לייקים אלא גם אור כחול בתדר קצר ומזיק ובעוצמת קרינה גבוהה. חשיפה ממושכת לתאורה לא מאוזנת כזו פוגעת ברגישות שלנו לניגודיות ומובילה לראייה מאומצת ולעייפות של מערכת הראייה, לטשטוש הראייה ולשלל תופעות כמו: כאבי ראש, עייפות, יובש בעיניים, פגיעה באיזון ההורמונלי ובאיכות השינה ולפי מחקרים אחרונים אפילו עלולה להוביל לניוון מקולרי ולקטרקט.

אוהבים להשתכשך באור הכחול של הנייד שלכם לפני השינה? אל תתפלאו אם אחר כך קשה לכם להירדם. החשיפה לאור הכחול המזיק שנפלט מהמסך, מעכבת את ייצור המלטונין (הורמון השינה) בגוף ומכאן ועד לתחושת עייפות כרונית שמלווה אתכם כל היום, הדרך קצרה.

במאה ה-21 קל לשכוח שהבהייה במסך מנוגדת למצב הטבעי של הראייה שלנו – במקום להביט באובייקטים קרובים ורחוקים שמעודדים הפעלה בריאה ואקטיבית של שרירי העין, אנחנו מבלים שעות ארוכות בהתבוננות רצופה ממרחק קצר. כתוצאה מכך פוחתת תדירות המצמוץ שלנו ונפגעת כמות נוזל הדמעות שמגן ומלחלח את העיניים. למקרה שתהיתם, המזגן הזה שם מאחוריכם, לא מוסיף.

אבל הבטחנו פתרון, נכון? אז בבקשה, הוא אפילו די פשוט, זמין ונגיש לכל כיס – עדשות חוסמות אור כחול. למעשה, מדובר בחומר גלם בעל צפיפות מיוחדת, שחוסם את האור הכחול באורך הגל המדויק שגורם לבעיות ולתופעות הלוואי. אלו עדשות המיוצרות בטכנולוגיה חדשנית ומחומרי גלם ייחודיים שחוסמים את החשיפה לאורך כל חיי העדשה.

אבל חשוב מכך – מרגישים בהבדל! הראייה מתחדדת, תחושת הסטרס בעיניים פוחתת, תופעות הלוואי נעלמות או מצטמצמות פלאים והסיכונים השונים פוחתים משמעותית. את העדשות ניתן להשיג למגוון שימושים כעדשות קריאה, מרחק ומולטיפוקל.