מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

HELP ME HELP ME HELP ME

תנאי משלוח ברכישה באתר
לקוחות קרולינה למקה נהנים ממשלוחים עד הבית. חינם בהזמנות מעל 199.9 ש"ח.
עם ביצוע ההזמנה ישלח מייל המאשר את קליטתה, ולאחר שההזמנה תושלם ואמצעי התשלום יחויב, ישלח מייל נוסף עם חשבונית ואישור בדבר השלמת העסקה.

אספקת משקפי שמש (לא אופטיים) - משתדלים לספק בתוך 14 ימי עסקים מרגע קבלת האישור בדבר השלמת העסקה, ובלבד שההזמנה אושרה והושלמה עד השעה 12:00 בצהריים.
משקפי ראיהלרבות משקפי שמש אופטיים, בתוך 14 ימי עסקים מרגע קבלת האישור בדבר השלמת העסקה,
הזמנות שתתבצענה לאחר השעה 12 בצהריים: מועד האספקה יחל להיספר מיום העסקים הבא .
ימי עסקים, כמשמעותם בעמוד זה, הם ימים א'-ה', לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג. אישורי הזמנות שיתקבלו בכל יום לאחר השעה 12.00 בצהריים, ייחשבו כהזמנות שהתקבלו רק ביום העסקים הבא. 
תעריפי המשלוחים וזמני האספקה עשויים להשתנות ולהתעדכן מעת לעת בהתאם למחירון חברת השליחויות ולאזור השילוח, וכן בהתאם לזמנים ו/או אירועים לא שגרתיים, לרבות בשל כל אילוץ ו/או שינוי ככל שיחול, בעטיו של אירוע כח עליון, אירועים ביטחוניים, או בריאותיים וכיוצ"ב.
שימו לב, כי בתקופות של מבצעים/הנחות/הטבות, זמני האספקה באתר עשויים להשתנות, כמו גם עלות המשלוח. למידע בדבר זמני אספקה בתקופות אלו, יש לעיין בתקנון המבצע/הנחה/הטבה הספציפי, לפי העניין. בכל סתירה בין הוראות התקנונים הספציפיים לבין הוראות דף זה, יגברו הוראות התקנונים הספציפיים. תוכלו לבצע מעקב אחר המשלוח באתר תפוז.
לידיעתכם, חברת קרולינה למקה עושה את כל המאמצים על מנת לעמוד בזמני המשלוח הנ"ל, אך אלו תלויים גם באילוצים ובגורמים נוספים, כדוגמת חברת השליחויות אשר מבצעת עבור החברה את השליחות בפועל, ומשכך, תיתכנה לעיתים חריגות מהזמנים המפורטים בטבלה, שאינן באחריות ו/או בשליטת החברה, ועל כן נודה לסבלנותכם ולהבנתכם בנושא.
שאלות לעניין המשלוח והגעת השליח אנא הפנו לתפוז שליחויות בטלפון 1700-559-990.
השליחות הינה באחריות חברת השליחויות וכפופה לתנאי חברת השליחויות.