משלוחים והחזרות חינם - עד הבית

MIAMI

במלאי
249.90
2new300.png

תכונות מוצר

  • רמת כהות 3
  • 100% UV
  • עדשות מדורגות
  • Light
  • צבע עדשה: gradient smoke
  • חומר עדשה: Nylon
  • חומר מסגרת: Metal
  • סגנון מסגרת: RocknRoll

תיאור פריט:

תוסיפו שיק בוהמייני לכל הופעה עם משקפי שמש בעלי עדשות עגולות בעיצוב וינטג'-קלאסי. הידיות וגשר האף עשויים מתכת דקה שמוסיפה מראה מתוחכם ונקי. המסגרת הדקיקה תואמת לריפודי האוזניים ומגיעה במספר גוונים לבחירה.

אנחנו מתחייבים על:

קבוצת הודיס-קסטרו

"קבוצת הודיס-קסטרו, כוללת את המותגים: הודיס, טופ-טן, קרולינה למקה, אקססורייז, אורבניקה, קיקו, קסטרו, YVES ROCHER ולאדילה, וכן כל מותג אחר שיתווסף לקבוצה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של קבוצת קסטרו- הודיס (להלן ביחד ולחוד: "מותגי קבוצת קסטרו הודיס")".

תקנון אתר הסחר של קרולינה למקה

הודעה חשובה -שינויים בעקבות משבר הקורונה: אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק לכם שירות טוב ויעיל גם ובייחוד בימים אלו. אולם, בעקבות משבר הקורונה, וההשלכות על אפשרותנו לספק את השירותים בתנאים הרגילים תפעל החברה, עד להודעה חדשה, במתכונת מיוחדת אשר תותאם למצב ולאילוצים המשתנים.
אנו מתנצלים מראש על כל שינוי או שיבוש שייתכן ויחולו בתקופה זו, בעיקר בלוחות הזמנים של המשלוחים, ואף מתחייבים לנסות ולפתור כל בעיה אם תתרחש, אולם לא נוכל להתחייב שלא יתרחשו. תקנוני האתר משקפים את מדיניות החברה בעתות שגרה, אולם בעת הזו כל פרסום אחר בדבר שינויים הנובעים ממשבר הקורונה, יגבר".

1. הגדרות:

1.1 "האתר": אתר האינטרנט שכתובתו www.carolinalemke.co.il אשר בבעלות החברה, כהגדרתה להלן, ומנוהל על ידה, והמשמש כחנות מקוונת לממכר מוצרי החברה.

1.2 "החברה"- חברת קרולינה למקה בע"מ ח.פ. 514531185 מרחוב העמל 24, ראש העין.

1.3 "הקבוצה"- קבוצת קסטרו-הודיס, המורכבת מהחברות/ המותגים הבאים – הודיס בע"מ, טופ-טן אביזרי אופנה בע"מ, אקססורייז (איי.סי.סי אופנה בע"מ), קרולינה למקה בע"מ, אורבניקה (פאלו ריטייל בע"מ), קיקו (טיקיטקה קוסמטיקה בע"מ),קסטרו מודל בע"מ, לאדילה, ו- YVES ROCHER וכן כל מותג אחר שיתווסף לקבוצה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של קבוצת קסטרו הודיס– ובתנאי שימוש אלו יקראו יחד ולחוד "הקבוצה".

1.4 "המוצרים": כלל המוצרים המופיעים באתר ומוצעים למכירה.

1.5 "משתמש": כל מי שמבקר באתר, המקיים אחר התנאים כאמור בסעיף 4.1 להלן.

1.6 "מזמין": משתמש אשר בחר בעמוד ההזמנה באתר, את המוצרים המבוקשים, ומילא את הפרטים הנדרשים, כאמור בסעיף 6.1.2 להלן.

1.7 "חנויות הרשת": סניפי הרשת שמפעילה החברה תחת המותג 'קרולינה למקה ברלין', שאינם סניפים מקוונים ו/או אינטרנטיים, כי אם סניפים פיזיים, בין אם ממוקמים בארץ ובין אם בחו"ל.

1.8 "חנויות הרשת באילת ובנתב"ג": סניפי הרשת שמפעילה החברה תחת המותג 'קרולינה למקה ברלין', הממוקמים בעיר אילת או בנמל התעופה בן גוריון, ואשר בשל חוק מס ערך מוסף, חלים כללים מיוחדים בעת החלפת והחזרת מוצרים שנרכשו בהם מחוץ לאילת או נתב"ג, לפי העניין, ולהיפך.

2. מבוא:

2.1 התקנון הינו הסכם מחייב בין המשתמש לבין החברה ו/או הקבוצה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או כל מי מטעמם, והוא יחול על כל שימוש והזמנה שיעשו באתר.

בעצם עשיית שימוש באתר, המשתמש מאשר כי קרא בעיון את כל הוראות התקנון במלואן, והוא מודע לתנאים החלים בעת ביצוע פעולה מכל סוג באתר ומסכים לתנאים אלו לגבי כל פעולה כאמור. המשתמש מתחייב שלא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד הנהלת האתר ו/או החברה ו/או הקבוצה ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, הנוגעת להוראות התקנון ו/או כל הנובע מהן ו/או לפעילות האתר על פי התקנון.

החברה ו/או הקבוצה תהיינה רשאיות לשנות את תנאי התקנון מעת לעת, ובלבד ששינוי כאמור לא יחול על הזמנות שנערכו ונסתיימו במלואן טרם עריכת השינוי. באחריות המשתמש לשוב ולבדוק את הוראות התקנון ומדיניות הפרטיות בכל ביקור באתר ו/או טרם ביצוע כל פעולה בו.
מובהר כי על רכישת משקפיים אופטיים יחולו גם הוראות "תקנון האופטיקה"  וגם הוראות תקנון זה, ככל שרלוונטיות למוצרי אופטיקה. בכל סתירה בין הוראות תקנון זה לבין הוראות תקנון האופטיקה תגברנה הוראות תקנון האופטיקה.
יש לעשות שימוש באתר ובשירותיו, למטרות חוקיות בלבד ולמטרות שלשמן נועד האתר בלבד.


3. פרשנות :

3.1 ההגדרות והמבוא לתקנון מהווים חלק בלתי נפרד ממנו.

3.2 בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין – למעט במקרה של אי התאמה בין הוראות תקנון זה לבין תקנון האופטיקה ולמעט של אי התאמה בין הוראות תקנון זה לבין הוראות תקנון מיוחד שפורסם בקשר לפעילות כלשהי באתר, כגון תחרות בין גולשים או מבצע מיוחד, כאשר במקרה שכזה תגברנה ההוראות בתקנון המיוחד, או בתקנון האופטיקה, לפי העניין.

3.3 החלוקה לסעיפים וכותרות הסעיפים הינה לשם נוחיות בלבד ולא תשמש לצרכי פרשנות.

3.4 בתקנון זה, לשון יחיד משמע גם לשון רבים ולהיפך, ולשון זכר משמע גם לשון נקבה, ולהיפך, לפי המקרה.

4. השימוש באתר

4.1 רשאי לבצע פעולות באתר רק משתמש העומד בכל תנאים המצטברים כדלקמן:

4.1.1 מי שכשיר משפטית ורשאי לבצע פעולות משפטיות. קטין (מי שגילו נמוך מ-18) רשאי לבצע הזמנה באתר אך ורק בכפוף להסכמת ההורה (או אפוטרופוס אחר שלו) לכל תנאי התקנון וקבלת אישורו לכל פעולה באתר.
בעצם עשיית השימוש באתר מצהיר המשתמש, כי הינו בגיר וכשיר, או, לחילופין, כי קיבל את הסכמת הוריו (או אפוטרופסיו) לעשיית השימוש באתר. אם הנך קטין ולא קיבלת הסכמת הורה, או אפוטרופוס, אינך רשאי לבצע כל פעילות באתר.

4.1.2 מי שהינו בעל תיבת דואר אלקטרונית פעילה ברשת האינטרנט, ובעל כתובת פיזית למשלוח בישראל.

4.1.3 מי שהינו בעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המנויות להלן: ויזה, ישראכרט, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס ו/או בעל חשבון באתר .paypal
רכישה מהאתר באמצעות מערכת PayPal מותנית בעמידה בכל התנאים והדרישות של חברת PayPal.

מובהר כי לחברה ו/או לקבוצה הזכות לשנות מעת לעת ועל פי שיקול דעתה המוחלט את אמצעי התשלום, באמצעותם ניתן לבצע רכישות באתר, ובכלל האמור, שלא לאפשר שימוש ב- PayPalו/או בכרטיסי אשראי מסוימים.

4.1.4 מי שקרא את התקנון בעיון ומסכים לכל הוראותיו.
משתמש אשר אינו מסכים לאיזו מהוראות התקנון מתבקש להפסיק באופן מידי את השימוש באתר.
משתמש אשר אינו מבין איזו מהוראות התקנון ו/או סבור כי הוראה מסוימת משתמעת לשתי פנים- מתבקש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה, בהתאם לפרטים המופיעים בסעיף 17.1 להלן, לצורך קבלת הסבר, לפני עשיית שימוש כלשהו באתר.

4.3 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, ללא מתן הרשאה מפורשת מהחברה, מראש ובכתב, המשתמש אינו רשאי לבצע את הפעולות ו/או המעשים שלהלן בעת שימושו באתר ובתוכן האתר, והחברה ו/או הקבוצה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, רשאים למנוע ממשתמש כלשהו לבצע רכישה באתר (ובכל אתר אחר השייך לקבוצה ו/או מופעל על ידי מי מיחידי הקבוצה) באמצעות חסימתו, או בכל דרך אחרת, בכל אחד מהמקרים הבאים:

4.3.1 הפרה של תנאי מתנאי התקנון ע"י המשתמש.
4.3.2 ביצוע מעשה בלתי חוקי או עבירה על הוראות הדין ע"י המשתמש.
4.3.3 הקלדה לאתר ו/או מסירה לחברה ו/או לקבוצה ו/או להנהלת האתר בכל דרך אחרת פרטים שגויים ו/או כוזבים ו/או בלתי מדויקים, בין אם בשוגג ובין אם במתכוון, ע"י המשתמש.
4.3.4 ביצוע, במעשה או במחדל, או ניסיון לבצע, דבר שיש בו כדי לפגוע בחברה ו/או בקבוצה ו/או בהנהלת האתר ו/או באתר עצמו ו/או במשתמשים אחרים באתר בדרך כלשהי, ע"י המשתמש.
4.3.4 פגיעה בכבודו או בפרטיותו של משתמש אחר ו/או באם המשתמש השתמש באתר ו/או בתוכן האתר כדי לפגוע בשמו הטוב של כל אדם ו/או לפרסם דברי הסתה, הונאה, תרמית, לשון הרע ו/או כל מידע אחר שהינו שקרי, בלתי אמין או שיש בו כדי לפגוע במזיד.
4.3.5 שימוש ע"י המשתמש באתר ו/או בתוכן האתר לשם יצירת מאגר מידע ו/או לקט, וכן לשיבוש ו/או הפרה של כל זכות של משתמש אחר באתר, לרבות הזכות לפרטיות ו/או איסוף מידע אישי על המשתמשים באתר ללא הסכמתם המפורשת בכתב, לרבות באמצעים אוטומטיים.

4.4 יודגש, כי מעבר לעובדה שאי עמידה במגבלות אלו ע"י המשתמש עלולה להוביל למניעת גישתו לאתר ע"י החברה, היא אף חושפת את המשתמש לאחריות אזרחית ו/או פלילית, בהתאם להוראות כל דין.

4.4 החברה תהא רשאית לשנות מעת לעת את תנאי השימוש באתר, מבנה האתר, מראה האתר, היקף וזמינות המוצרים הקיימים בו, וכן תהא רשאית לשנות מעת לעת כל היבט אחר הקשור באתר ובתפעולו, והכל מבלי שתהא מחויבת להודיע על כך למשתמש ו/או למזמין, מראש.

5. המוצרים והמחירים באתר


5.1 המוצרים המוצעים למכירה באתר הם משקפי שמש, משקפיי מרשם אופטיים הכוללים מסגרות ועדשות ראייה, מסגרות ראייה ללא עדשות, ואביזרים נלווים, כולם של המותג "קרולינה למקה ברלין".
סוג המוצרים שיוצעו למכירה באתר, וכמותם, יקבעו לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, והיא תהא רשאית להוסיף מוצרים נוספים לאתר ו/או לגרוע מאלו המוצעים בו למכירה, וכן לקבוע ולשנות מעת לעת את מחירם, הכל לפי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט, וללא צורך במתן הודעה מראש.
החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם אינם מתחייבים להחזיק מלאי של כל הדגמים המוצעים למכירה באתר, בחנויות הרשת של החברה, ואינם מתחייבים להציע למכירה באתר את כל הדגמים הנמכרים על ידי החברה בחנויות הרשת ו/או את כל טווח העדשות הנמכרות בחנויות הרשת.
החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם אינם מתחייבים להחזיק מלאי מינימאלי של פריט ו/או מוצר כלשהו מהמוצרים המוצעים על ידי החברה באתר, ולא יישאו בכל אחריות בגין מוצר שאזל מן המלאי, לרבות לאחר שהוזמן.
כמו כן, הקבוצה ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם אינם מתחייבים כי מחירם של המוצרים באתר יהא זהה למחירם בחנויות הרשת של החברה.
החברה תהא רשאית להציע מבצעים, הנחות והטבות באתר, וכן להפסיק ו/או לשנות מבצעים והטבות אלו, ללא מתן הודעה מוקדמת. מבצעים שיונהגו באתר מעת לעת לא יהיו בהכרח תקפים בקנייה ברשת חנויות החברה.
כמו כן כל מבצע שחל בחנויות הרשת או איזו מהן, אינו כולל בהכרח מכירות בחנות האתר ומשכך על המשתמש לברר לגביי כל רכישה באתר באם חל לגביה מבצע כלשהו שראה בחנויות הרשת או בפרסום כלשהו, ובאם לאו.
הנחות בעת רכישת שני פריטים- בכל מקרה בו תוצע באתר הנחה על רכישת פריט נוסף (כמו פריט שני ב-50% הנחה) או קבלת הפריט הנוסף ללא עלות (1+1 מתנה) הרי שהפריט שיימכר בהנחה, או ללא תוספת עלות, יהא תמיד הפריט הזול מבין השניים.
בכל מקרה, לא יחולו באתר כפל מבצעים והנחות למעט אם נאמר אחרת במפורש.
כפל מבצעים והנחות כולל גם שימוש בקופוני הנחה למיניהם, ככל שיהיו זמינים באתר (כלומר, לא יהיה ניתן לעשות שימוש בקופונים כאמור בעת רכישה במבצעים ו/או בהנחות, למעט אם נאמר אחרת במפורש).
תמונות המוצרים שבאתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, לבין המוצרים שיסופקו למזמינים מהאתר בפועל.
רק התיאור המילולי של המוצר באתר יחייב את החברה ו/או הקבוצה ו/או את הנהלת האתר ו/או את מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, וזאת בכפוף לכל הוראה אחרת בתקנון, לרבות ההוראה בדבר טעות סופר שבסעיף 13.2 להלן.
המזמין יהא מנוע מלטעון כי ישנה אי התאמה בין המוצר שהזמין באתר לבין המוצר שקיבל בפועל, במשמעותה בסעיף זה להלן, למעט במקרים הבאים:
1. במקרה שבו שם הדגם של המוצר שקיבל שונה משם הדגם שהוזמן באתר.
2. במקרה שבו צבעו של המוצר שונה בתכלית מהצבע שהוזמן באתר (הצבע הנקוב מילולית בהזמנה, ולא הצבע המשתקף מן התמונה). מבלי לגרוע מכלליות אמור לעיל יובהר כי הבדלים בגוון הצבע של המוצר בתמונה המופיעה באתר, לעומת גוון הצבע של המוצר בפועל, לא ייחשבו כאי התאמה כאמור.
3. במידה ומדובר במשקפיים אופטיים, במקרה בו המשקפיים שסופקו אינם תואמים למרשם שהוזן באתר.
יובהר כי במקרה של קבלת מוצר שאינו תואם להזמנה, כאמור בסעיפים 1-3 שלעיל, או במקרה של קבלת מוצר שנפל בו פגם ייצור (כהגדרתו בסעיף 19 להלן), יהיה זכאי המזמין, בכפוף לאישור החברה כי מדובר באי התאמה ו/או בפגם, לביטול העסקה בהתאם להוראות סעיף 14ה לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981, או לחילופין, להחלפת המוצר באמצעות שליח, על חשבונה של החברה, בהתאם לבחירתו של המזמין.
מחירי המוצרים באתר הם בשקלים חדשים. למעט אם נאמר אחרת במפורש, מחירי המוצרים המופיעים באתר כוללים מע"מ, ככל שהוא חל על פי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח.

6. רכישת המוצרים באתר

6.1 רכישת מוצרים מהאתר תעשה באופן הבא:

6.1.1 בשלב הראשון, יידרש המשתמש לבחור את המוצרים המבוקשים מתוך המוצרים המוצעים למכירה בדף ההזמנה שבאתר (להלן: "דף ההזמנה"), באמצעות לחיצה עליהם. המשתמש יידרש לבחור את הדגם המבוקש והצבע המבוקש, בהתאם להוראות באתר.
המשתמש יוכל להוסיף ולגרוע פריטים מהזמנתו בכל עת. בסיום ההזמנה יהא על המשתמש לאשרה.
במקרה של הזמנת משקפיי מרשם אופטיים, יהיה על המזמין להזין גם את נתוני המרשם העדכני (שהונפק שנתיים לכל היותר טרם מועד ביצוע ההזמנה) שבידו באופן מדויק, מלא ותקין, לאחר שווידא את נכונותם ותקפותם ולאחר שאישר כי קרא את הוראות תקנון האופטיקה, בתיבה הייעודית.
מובהר בזאת כי עובי העדשה (אינדקס) ייקבע על ידי החברה, בהתאם לנתוני המרשם שהוזנו על ידי המשתמש, ועל פי שיקול דעתה המקצועי, ולמשתמש לא תהיה כל טענה בעניין.

6.1.2 לאחר אישור ההזמנה, יהא על המשתמש להקליד את הפרטים אשר יידרשו ממנו באתר, לרבות שמו, מספר תעודת הזהות שלו (ככל שתתבקש), כתובתו, כתובת הדואר האלקטרוני שלו, מספר הטלפון שלו ומספר כרטיס האשראי שלו, או לחילופין, במידה והמשתמש מעוניין לבצע את הרכישה באמצעות PAYPAL, ללחוץ על הקישור לאתר PAYPAL ולבצע את כל הפעולות הנדרשות באתר PAYPAL לצורך ביצוע החיוב בגין הפריטים הנבחרים. הפעולות המתבצעות באתר PAYPAL, או בחשבון המשתמש שלו ב- PAYPAL, התשלום בגין הרכישות וכל עניין אחר הנוגע לחשבון PAYPAL, הינם באחריותו הבלעדית של המשתמש ובמישור היחסים שבינו לבין PAYPAL בלבד.
הפרטים שהוקלדו על ידי המשתמשים באתר, או חלק מהם, יישמרו במאגרי המידע של החברה ו/או הקבוצה, לשם שימוש עתידי למטרות שונות, בינן מטרות הקשורות בחוויית המשתמש באתר, וכן מטרות שיווקיות, סטטיסטיות ומסחריות שונות, כמפורט בסעיף 7 שלהלן ובהתאם למדיניות הפרטיות של החברה ו/או הקבוצה המפורסמת לצד תקנון זה, ואשר מהווה חלק בלתי נפרד ממנו. כמפורט במדיניות הפרטיות, האתר משתמש ב-Cookies ואמצעים טכנולוגיים שונים, באופן שיטיב עם חוויית המשתמש. כך, ייתכן והמערכת תזהה את המשתמש בכניסתו הבאה לאתר ו/או ברכישתו הבאה, באמצעות פרטיו האישיים, כתובת ה- IP שלו, COOKIES או בכל דרך אחרת, באופן שבו לא יהיה על המשתמשים להקליד את הפרטים שנתן לצורך הרכישה בשנית בעת ביצוע רכישות חוזרות, ואף תדע להתאים עבורו פרסומות מותאמות אישית. יובהר כי פרטי האשראי אינם נשמרים, ולכן גם במקרה בו יזוהה המשתמש באמצעות הקלדת פרטיו האישיים, כאמור, יידרש המשתמש להקליד, בעת שימוש חוזר באתר, ולצורך ביצוע הזמנת מוצר/ים, את הפרטים שלא נשמרו על ידי המערכת, לרבות פרטי כרטיס אשראי לחיוב (ככל שהרכישה תעשה באמצעות כרטיס אשראי) .
רק לאחר מילוי כל הפרטים הנ"ל- יהפוך המשתמש למזמין.
לא ניתן יהא למסור פרטי כרטיס אשראי באמצעות הטלפון, או בכל דרך אחרת, כחלופה להקלדתם לאתר.
המשתמש מתחייב בזאת, להבטחת אספקה מהירה של המוצרים, וללא תקלות, להקפיד על הזנת פרטים מלאים, מדויקים ונכונים, ובכל הנוגע לנתוני מרשם, אף לוודא את נכונותם ותקפותם.
מובהר בזאת כי הקלדת פרטים אישיים כוזבים אסורה בתכלית, מהווה עוולה אזרחית ואף עבירה פלילית, והעושה כן צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לחברה ו/או כל מי מטעמה עקב כך.
החברה ו/או הקבוצה ו/או הנהלת האתר שומרות לעצמן את הזכות לנקוט בהליכים משפטיים כנגד משתמשים אשר מסרו להן פרטים שגויים- בכוונה ו/או בשוגג.
יובהר כי הנהלת האתר, החברה והקבוצה נוקטים באמצעים מקובלים וסבירים לשם אבטחה והגנה על הנתונים באתר- בין היתר על ידי שימוש במערכות לאבטחת נתונים, כמפורט בסעיף 16 שלהלן ובכפוף לסייגים שבו, אולם לא יהיו אחראים לפריצות סייבר ו/או אירועי פשע רשתיים מכל סוג, וכן ביחס להפרעות, זמינות ותקינות של האתר, לרבות כל תוכן ו/או שירות בו, מכל סיבה שהיא, ולרבות, הנובעים משיבושים או מכשלים ברשת האינטרנט או ברשת הטלפוניה.

6.1.3 לאחר הקלדת כל הפרטים הנדרשים ו/או ביצוע כל הפעולות הנדרשות כאמור בסעיף 6.1.2 לעיל יישלח למזמין בדואר אלקטרוני אישור ראשוני על קליטת פרטי הזמנתו. אישור זה יעיד אך ורק שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת, ואין לראות בו משום אישור סופי לעסקה ו/או התחייבות מצד החברה ו/או הקבוצה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם לאספקת המוצר.

6.2 עסקת הרכישה תבוצע רק לאחר שהתקיימו התנאים המצטברים הבאים:

6.2.1 נתקבל בחברה אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש, או מחברת paypal.
6.2.2 המוצר/ים המבוקש/ים, על כל רכיביהם, לרבות עדשות התואמות להזמנה ולמרשם, ככל שישנו, נמצא/ים במלאי.
6.2.3 מענו של המזמין נמצא תחת אזורי החלוקה של החברה ו/או של חברת השליחויות.
6.2.4 אין כל סיבה אחרת לאי השלמת עסקת הרכישה.

6.3 מניין הימים למשלוח המוצר שהוזמן, כאמור בדף ההזמנה, יחל רק עם התקיימות כל התנאים המפורטים בסעיף 6.2 לעיל.

6.4 היה ואיזה מן התנאים כאמור בס"ק 6.1 ו/או 6.2 לעיל לא התקיים (המשתמש לא מילא את כל פרטי ההזמנה, לרבות אך לא רק את נתוני המרשם) ו/או לא מילא את כל הפרטים האישיים שלו, כפי שנדרש ו/או לא ניתן אישור חברת האשראי ו/או חברת paypal לעסקה ו/או נמצא כי מענו של המזמין לא נמצא במפת החלוקה של החברה ו/או המוצר אינו נמצא במלאי החברה ו/או בשל כל עניין אחר המצוין שם) לא תחשב העסקה כמאושרת, ותבוטל באופן אוטומטי.
על מנת להשלים את העסקה במקרה כזה- יהא על המשתמש להיכנס שוב להזמנה שביצע ו/או לבצע הזמנה מחודשת ולהזין בה פרטי אשראי חלופיים ו/או לבחור מוצר חלופי במקום זה שהוזמן ואזל מן המלאי ו/או למסור כתובת חלופית לאספקת המוצר ו/או למלא את כל הפרטים שנדרש למלא באתר- הכל לפי העניין.

6.5 כמו כן, החברה תהא רשאית שלא להשלים את עסקת הרכישה, גם במקרים שלהלן, לגביהם שיקול דעתה של החברה בלבד, הוא שיכריע:

6.5.1 אם בעת ההרשמה לאתר ו/או ביצוע הזמנה באתר ו/או בכל שלב אחר של השימוש באתר, נמסרו ע"י המשתמש במתכוון, פרטים שגויים ו/או כוזבים ו/או בלתי מדויקים מכל סיבה שהיא, בנוגע אליו ו/או בנוגע לכל צד ג'.
6.5.2 אם בעת ההרשמה לאתר ו/או ביצוע הזמנה באתר ו/או בכל שלב אחר של השימוש באתר, בוצעו מעשה או מחדל, הפוגעים ו/או עלולים לפגוע, לטעמה של החברה ו/או הקבוצה כהגדרתה בסעיף 1.3 לעיל, בחברה ו/או בקבוצה ו/או במנהליהן ו/או בעובדיהן ו/או בהנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או במי מטעמם של כל אלו ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות וספקים של החברה ו/או של הנהלת האתר.
6.5.3 אם הופרו בכל צורה שהיא תנאי תקנון זה ו/או תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים הקיימים באתר ו/או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר.
6.5.4 אם למשתמש ישנו חוב כספי לחברה ו/או לקבוצה כהגדרתה בסעיף 1.3 לעיל, וחוב זה לא נפרע, על אף שחלף המועד לפירעונו.

6.5 מובהר כי החברה ו/או הקבוצה ו/או האתר ו/או מפעיליו ו/או כל מי מטעמם אינם מתחייבים למסור למשתמש הודעה כלשהי על אי השלמת העסקה, בשל איזה מן הגורמים המנויים לעיל. במקרים בהם לא הושלמה העסקה רק בשל העובדה שהמוצר/ים שהוזמן/ו אזל/ו מן המלאי ו/או בשל העובדה שכתובת המזמין לא מופיעה במפת החלוקה של החברה ואו הקבוצה, תעשה החברה ו/או הקבוצה מאמץ סביר ליידע את המזמין בדבר אי השלמת העסקה, ולאפשר לו להשלים אותה, כאמור בפסקה הקודמת לעיל.

6.5 היה והתעוררה בעיה כלשהי בחיוב המזמין בגין העסקה, לאחר שניתן למזמין אישור על קליטתה כאמור בסעיף 6.1.3 שלעיל, תבוטל העסקה באופן אוטומטי, ללא צורך במתן הודעה כלשהי למזמין, אלא אם יצליח המזמין להסדיר את הבעיה (באמצעות הזנת פרטי כרטיס אשראי חלופי לאתר או בכל דרך אחרת) בתוך זמן סביר מעת קליטת ההזמנה.


7. משלוח דואר פרסומי

7.1 בעת ביצוע ההזמנה יידרש המשתמש למסור פרטים אישיים, לרבות שם, מען וכתובת דוא"ל. על כן, מצהיר בזאת המשתמש כי הפרטים האישיים אשר נמסרים על ידו לחברה ו/או לקבוצה במסגרת תהליך ההזמנה באתר ו/או במסגרת רישומו לאתר ו/או בכל מסגרת אחרת באתר, נמסרים מרצונו החופשי ובהסכמתו, והוא מתחייב שלא למסור פרטים שגויים ו/או כוזבים ו/או בלתי מדויקים באתר מכל סיבה שהיא, בנוגע אליו ו/או בנוגע לכל צד ג', והכל כמפורט ובהתאם למדיניות הפרטיות של החברה 
מובהר, כי המשתמש אינו מחויב למסור את הפרטים הנ"ל על פי דין, ומסירתם תלויה אך ורק ברצונו ובהסכמתו החופשיים, אולם, המסירה של חלק מהפרטים הללו מחייבת, במובן שבו ללא מסירתם, ייתכן שהמשתמש לא יוכל לבצע פעולות שונות באמצעות האתר ו/או ליהנות מהטבות מסוימות (לדוגמא, ללא מסירת פרטי תשלום לא יוכל המשתמש לבצע רכישה באתר, וללא מסירת כתובת הדוא"ל, לא יוכל המשתמש להצטרף למועדון הלקוחות של החברה ו/או הקבוצה (ובתוך כך, גם לזכות בהטבות שונות מהחברה ו/או מהקבוצה).

7.2 בעצם מילוי הפרטים הנ"ל מאשר כל משתמש ומביע את הסכמתו לקבלת דיוור פרסומי ו/או שיווקי ו/או כל חומר אחר מהחברה ו/או מהקבוצה (קבוצת החברות קסטרו-הודיס אליה משתייכת החברה, הכוללת כאמור את החברות: הודיס בע"מ, טופ-טן אביזרי אופנה בע"מ, אורבניקה (פאלו ריטייל בע"מ), אקססורייז (איי.סי.סי אופנה בע"מ), קיקו (טיקיטקה קוסמטיקה בע"מ), חברת קסטרו מודל בע"מ, לאדילה, YVES ROCHER, וכן כל מותג אחר שיתווסף לקבוצה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של קבוצת קסטרו הודיס ו/או מצד ג' עמו תתקשר החברה ו/או הקבוצה לשם כך, בדואר, במייל, במסרונים לנייד, או בכל מדיה אחרת, והכל למעט אם הסיר את סימון ה-V מהתיבה (check box) הייעודית המופיעה באתר.
כמו כן, בעצם מילוי הפרטים הנ"ל מאשר כל משתמש ומביע את הסכמתו לכך שפרטיו יאספו וישמרו במאגר המידע שינוהל ע"י החברה ו/או הקבוצה ו/או במאגרי המידע שינוהלו ע"י החברה ו/או הקבוצה ו/או ע"י צד ג' עמו תתקשר החברה ו/או הקבוצה לשם כך.
כמו כן, המשתמש מסכים לכך, שהמידע שייאסף וישמר במאגרי המידע של הקבוצה ו/או החברה כאמור, ישמש בין היתר, לניהול השירות וייעול הקשר עם המשתמש, לצרכים תפעוליים, שיווקיים, סטטיסטיים ומסחריים, טיוב והעשרת נתונים, לדיוור ישיר של מסרים שיווקיים ופרסומיים המותאמים אישית, לרבות באתר ו/או באמצעי המדיה החברתית השונים (כגון: פייסבוק, אינסטגרם וכיוצ"ב), וזאת לשם שיפור חווית המשתמש בכלל ושימושי המשתמש באתר בפרט ולעיבוד מידע למטרות אלו, והכל בהתאם למטרות המאגרים וכמפורט במדיניות הפרטיות של החברה ו/או הקבוצה.המשתמש מתחייב שבכל מקרה בו לא יסיר את סימון ה-V מהתיבה כאמור, לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד החברה ו/או הקבוצה ו/או כל יתר החברות בקבוצת החברות ו/או צד ג' כאמור ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, בנוגע למשלוח חומר שיווקי ו/או פרסומי אליו, באיזה מהאופנים המפורטים דלעיל.
ידוע למשתמש כי הקלדה באתר ו/או מסירה לחברה ו/או לקבוצה ו/או להנהלת האתר ו/או למי מטעמם של כל אלו, בכל דרך אחרת, של פרטים שגויים ו/או כוזבים ו/או בלתי מדויקים, של המשתמש ו/או של כל צד ג', מכל סיבה שהיא, בין אם בשוגג ובין אם במתכוון, הנה אסורה בתכלית האיסור ומהווה הפרה חמורה של תנאי תקנון זה.
המזמין יישא בכל אחריות, מפורשת ומכללא, ויפצה ו/או ישפה, לפי העניין, את החברה ו/או הקבוצה ו/או את מנהליה ו/או עובדיה ו/או מי מטעמה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מיד עם הדרישה הראשונה לעשות כן, בגין כל נזק (לרבות, אך לא רק, נזקים ישירים, עקיפים, נסיבתיים, תוצאתיים ופגיעה במוניטין), הפסד, אובדן, הוצאות, תביעות ודרישות, מכל מין וסוג, וכן הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד, בגין כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה (לרבות של צדדים שלישיים כלפי החברה ו/או הקבוצה), הנובעת ממסירה מכוונת ע"י המשתמש, של פרטים שגויים ו/או כוזבים ו/או בלתי מדויקים, שלו ו/או של כל צד ג', באתר, אשר תביא לפגיעה בחברה ו/או בקבוצה ואו באתר ו/או כל מי מטעמה ו/או לכל לקוח אחר ו/או צד ג' שהוא.
המשתמש יהיה רשאי לחזור בו מהסכמתו כאמור לעיל, בכל עת, על ידי משלוח הודעת סירוב לחברה ו/או לקבוצה ו/או לצד ג' כאמור, בכתב או בדרך בה שוגר אליו חומר פרסומי ו/או שיווקי ו/או כל חומר אחר כאמור לעיל.


8. אספקת המוצרים

8.1 החברה תספק את המוצר הנרכש באתר באמצעות משלוח לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההזמנה וזאת בכפוף לתשלום מלא בגין המוצר באמצעות כרטיס אשראי או paypal בלבד, כאמור.


8.2 ההזמנה תסופק בתוך המועד הנקוב בדף ההזמנה, ואם לא צוין מועד בדף ההזמנה, בתוך 4 ימי עסקים ממועד התקיימות כל התנאים המפורטים בסעיף 6.2 לעיל (להלן: "ההודעה" ו-מועד האספקה" בהתאמה), וזאת באמצעות חברת שליחויות ו/או שליח (להלן: "חברת השליחויות" ו/או "גוף השילוח").

בזמני מבצעים מיוחדים, זמן האספקה עלול להשתנות. למידע בדבר זמני אספקה במבצעים מיוחדים יש לעיין בתקנון המבצע, ככל שקיים. בכל סתירה בין הוראות תקנוני המבצעים לבין הוראות תקנון זה, יגברו, לעניין המבצעים המיוחדים, הוראות תקנוני המבצעים המיוחדים.
בהיעדר תקנון מבצע, זמני האספקה בעת המבצע יהיו עד 14 ימי עסקים.

ימי עסקים, כמשמעותם בתקנון זה, בתקנוני המבצעים ובדף ההזמנה הם ימים א'-ה', לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג.

בעמוד ההזמנה, יהיה על המזמין להזין את הכתובת למשלוח ההזמנה. עלות המשלוח תיקבע בהתאם לאזור השילוח, ובהתאם למחירון העדכני של חברת השליחויות.
למען הסר ספק יובהר כי תעריפי השליחות עשויים להשתנות מעת לעת, בין היתר, בהתאם למחירון חברת השליחויות ולאזור השילוח, ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה כלפיי החברה, בקשר לשינוי כאמור והחברה לא תידרש להודיע מראש על שינוי כאמור. עלות המשלוח הסופית של כל הזמנה תופיע בתום תהליך ההזמנה, לאחר הזנת הכתובת למשלוח, ותצטרף לסכום העסקה.

תיאום כאמור של המשלוח מול חברת השליחויות, יהיה באחריות המזמין בלבד, ולחברה ו/או לקבוצה לא תהיה כל אחריות בכל הקשור בכך. ככל שחברת השליחויות לא תצליח לתאם עם המזמין מועד לאספקת המשלוח, מכל סיבה שהיא, בתוך 4 ימים מהמועד בו הועבר אליה המשלוח לשם מסירתו למזמין, יוחזר המשלוח לחברה ו/או לקבוצה והעסקה תבוטל על ידה, מבלי שתהיה מחויבת ליידע את המזמין על כך, ובמקרה כאמור, המזמין יחויב בגין עלות השליחות.

המזמין מתחייב שלא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד החברה ו/או הקבוצה ו/או מי מטעמה, הן בכל הקשור בתיאום המשלוח הנ"ל עם חברת השליחויות, והן בכל הקשור באספקת ההזמנה בפועל על ידי חברת השליחויות, לרבות בכל מקרה בו יחול עיכוב באספקת ההזמנה למזמין ע"י חברת השליחויות, לאחר העברתה ע"י החברה ו/או הקבוצה לחברת השליחויות (הן מסיבה הנעוצה במזמין, הן מסיבה הנעוצה בשליח ו/או בחברת השליחויות והן מכל סיבה אחרת) ולרבות בשל ביטולה של העסקה והחזרתו של המשלוח לחברה ו/או לקבוצה, בנסיבות בהן חברת השליחויות לא תצליח מכל סיבה שהיא, לספק למזמין את המשלוח.
המזמין מאשר ידיעתו כי שיתוף פעולה עם חברת ההזמנות בתיאום משלוח ההזמנה הנה תנאי לאספקתה.
החברה ו/או הקבוצה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בעלויות ו/או בגוף השילוח ו/או בדרכי השילוח, מעת לעת ועל פי שיקול דעתה המוחלט.

8.3 דמי המשלוח אינם כלולים במחיר המוצר. ככל שיחולו דמי משלוח, הרי שהמזמין יחויב בתוספת דמי המשלוח במעמד החיוב בגין המוצר, בסיום ההזמנה.
למידע בעניין דמי המשלוח העדכניים יש לעיין בעמוד המשלוחים וההחזרות באתר.
מובהר כי דמי המשלוח, בהם יחויב המזמין, כאמור לעיל, ככל שיחויב, לא יוחזרו לו, גם במקרה של החלפת המוצר או ביטול העסקה על ידי המזמין מכל סיבה שהיא, למעט אם במועד ביטול העסקה, טרם בוצעה השליחות, ולמעט אם העסקה בוטלה, או שהמוצר הוחלף מחמת אי התאמה, כאמור בסעיף 5.1 לעיל, ו/או פגם במוצר ולמעט אם העסקה בוטלה בתנאים שבסעיף 10.6 שלהלן (החזרות בתוך שני ימי עסקים). למען הסר ספק יובהר כי המזמין יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר כבר עבר לידי חברת השליחויות או נשלח לביתו, במעמד ביטול העסקה.

8.4 החברה ו/או הקבוצה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים בגין כל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקת מוצר שנגרמו כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, או אירועי הנחשבים ככוח עליון, לרבות, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום, נזקי טבע, שביתה בנמלים ו/או שביתה אצל ספקים של סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים ו/או עיכובים ו/או שיבושים מצידה של חברת השליחויות ו/או השליח מכל סיבה שהיא ו/או חסימה של דרכים מכל סיבה שהיא ו/או כל גורם אחר הנחשב לכוח עליון.
כמו כן לא יהיו החברה ו/או הקבוצה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם אחראים בגין איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקת מוצר שנגרמו כתוצאה ממסירת פרטים שגויים על ידי המזמין באתר.

8.5 באזורים המוגבלים לגישה מבחינת החברה ו/או הקבוצה, ו/או חברת השליחויות, תהא החברה רשאית לספק את המוצר למזמין במקום סמוך למקום מגוריו, בכפוף לתיאום עם המזמין, וקבלת הסכמתו לכך. בכל מקרה לא יעלה המזמין טענות כנגד החברה ו/או הקבוצה ו/או חברת השליחויות ביחס לכך.
כמו כן, ובמקרה בו תאפשר החברה שילוח באמצעות דואר ישראל, תהא החברה רשאית לספק למזמין את המוצר בהתאם לנוהג חלוקת הדואר ביישוב בו הינו מתגורר (למרכז חלוקה פנימי של היישוב ממנו יידרש המזמין לאסוף את המוצר, או בכל דרך אחרת המקובלת ונהוגה ביישוב בו מתגורר המזמין), והדבר ייחשב כאספקה של המוצר לבית מגוריו של המזמין.

8.6 התקנון של רשות הדואר לישראל (ככל שהחברה תאפשר שילוח באמצעות דואר ישראל) או של כל גוף אחר באמצעותו תספק החברה מוצרים למזמינים באתר, יחול על כל אספקה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את המזמין.

9. השימוש במוצרים – הוראות אחזקה ושימוש

9.1 על המזמין להשתמש במוצרים הנרכשים באתר אך ורק למטרה שלשמה הם נועדו.
כדי לנקות את המשקפיים על המזמין להשתמש במים וסבון, ולהימנע מכל סוגי ממיסים או אלכוהול.
על המזמין להשתמש תמיד במטלית ניקוי ייעודית ולייבש את המשקפיים היטב.
על המזמין להימנע מלנקות את המשקפיים בכל אופן אחר, וזאת כדי למנוע את שריטת העדשות ו/או הרס הציפויים.
כאשר המשקפיים אינם בשימוש על המזמין לשמור אותם בנרתיק ייעודי ובמקום יבש בטמפרטורה בין ( C10-) ו- (C 35+). בכל מקרה על המזמין להימנע מלחשוף את המשקפיים לטמפרטורה של מעל 45 מעלות צלסיוס ואין להשאיר את המשקפיים ברכב החונה בשמש- מחשש להרס הציפויים של העדשות ו/או עיוות של המסגרת ו/או העדשות.
על המזמין להרחיק את המשקפים ממגע עם מי ים וחול. על מנת שלא לפגוע בעדשות או בציפויים שלהן, אין להניח את המשקפיים על גביי העדשות.
הנהלת האתר ו/או ההחברה ו/או הקבוצה ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים לכל נזק שייגרם למוצרים עקב שימוש שייעשה על ידי המזמין שלא בהתאם להוראות השימוש והאחזקה הנ"ל., והאחריות, על פי סעיף 19 להלן, ונזק זה לא יחסה תחת האחריות הניתנת על פי סעיף 19 להלן.

10. ביטול עסקה על ידי המזמין שלא בשל פגם במוצר ו/או אי התאמה

10.1 המזמין יהא רשאי לבטל כל עסקה שביצע באתר, למעט רכישה של משקפיים אופטיים, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") ובהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 (להלן: "תקנות הגנת הצרכן"), ככל שהן חלות ו/או יחולו על עסקת מכר מרחוק.
יובהר במפורש כי חוק הגנת הצרכן ותקנות הגנת הצרכן אינם מקנים למזמין זכות לביטול עסקה לרכישת משקפיי מרשם אופטיים שיוצרו בהתאם לנתוני מרשם שהזין המזמין באתר.
על אף האמור מובהר כי החברה תאפשר, לפנים משורת הדין, החזרה של משקפיים אופטיים שהורכבו בהם עדשות מרשם (ובלבד שאלו הורכבו על ידי החברה בלבד, ולא גורם אחר כלשהו), בתוך 30 ימים מקבלת המשקפיים, וזאת אך ורק מטעמים של חוסר הסתגלות למשקפיים, בתנאי שהמשקפיים יוחזרו כשהם תקינים ושלמים. למען הסר ספק הוראות סעיפים 10.3-10.10 להלן יחולו גם על החזרת משקפיים אופטיים מחמת חוסר הסתגלות וגם על החזרת מוצרים שאינם משקפיים אופטיים, בהתאם להוראות סעיף 10.2 להלן.
חוסר הסתגלות כאמור ייבחן על פי קריטריונים שיקבעו על ידי החברה, על פי שיקול דעתה המקצועי.

10.2 ביטול עסקה לרכישת מוצר שאינו משקפיים אופטיים, על ידי המזמין ייעשה תוך 21 ימים מיום קבלת המוצר- וזאת בתנאי מפורש כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש, ושלא הוסרו ממנו תגיות ו/או מדבקות ו/או תווי מחיר. החברה היא שתכריע על פי שיקול דעתה הבלעדי אם המוצר שהוחזר עומד בתנאים הנ"ל.

10.3 במקרה של ביטול עסקה שבוצעה באמצעות paypal יראו במזמין כמי שביצע את הביטול במועדים הנדרשים דלעיל, רק במידה וישלים את הפעולות המפורטות בסעיף 10.5 להלן בתוך המועדים הנ"ל.

10.4 בוטלה העסקה על ידי המזמין כאמור, תוחזר למזמין התמורה ששילם בגין המוצר בתוך 14 ימים ממועד מתן הודעת הביטול, וזאת בכפוף להשבת המוצר לחברה, כאמור בסעיף 10.4 להלן.
השבת התמורה, בגין מוצר שנרכש באמצעות paypal תיעשה בהתאם לאמור בסעיף 10.5 להלן.

10.5 השבת מוצר אשר נרכש באמצעות כרטיס אשראי, תעשה על ידי המזמין, על חשבונו, ובאחריותו הבלעדית, לאחת מחנויות הרשת של החברה, למעט סניפי עודפים (ככל שישנם), ולמעט לחנויות הרשת באילת ובנתב"ג (כל זאת, למעט אם השיב את המוצר בתוך שני ימי עסקים למן רכישתו, שאז יחולו הוראות סעיף 10.6 להלן).
זיכוי המזמין, במקרה של החזרת המוצר כאמור, ייעשה במעמד החזרת המוצר לסניף, או במועד מאוחר יותר לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, ובכפוף לדין (כלומר, לא יאוחר מ-21 ימים ממועד מתן הודעת הביטול כאמור), וזאת בכפוף להצגת חשבונית עסקה, ובכפוף לתנאים המפורטים בסעיף 10.2 לעיל.

למען הסר ספק יובהר, כי בכל מקרה, לא יוחזרו למזמין דמי המשלוח בגין ההזמנה, בנסיבות של ביטול עסקה כאמור בסעיף זה.

10.6 השבת מוצר שנרכש באמצעות paypal(למעט אם ההחזרה התבצעה בתוך שני ימי עסקים, שאז יחולו לגביו הוראות סעיף 10.6 להלן), תעשה על ידי המזמין באופן עצמאי, על חשבונו, ובאחריותו הבלעדית, לאחת מחנויות הרשת. ביטול עסקת PAYPAL כאמור לעיל, תעשה בכפוף להצגת אישור ההזמנה (המתקבל בדואר האלקטרוני של הרוכש באתר באמצעות PAYPAL) וכן חשבונית עסקה, אשר יוצגו במעמד ההחזרה לחנויות הרשת.
מובהר כי עם קבלת המוצר על ידי החברה באחד מחנויות הרשת כאמור, או במועד מאוחר יותר לפי שיקול דעת החברה, ובכפוף לדין (כלומר, לא יאוחר מ-14 ימים ממועד מתן הודעת הביטול כאמור), ולאחר שנמצא כי המוצר שהוחזר (קרי, תכולת החבילה שנשלחה ו/או נמסרה על ידי המזמין לאחד מסניפי החברה) תואם לחשבונית העסקה, ובכפוף למצב המוצר בהתאם לתנאים המפורטים בסעיף 10.2 לעיל, תעביר החברה ל- paypal אישור לזיכוי חשבון המזמין. למען הסר ספק יובהר כי הזיכוי בפועל ייעשה על ידי paypal וכי החברה לא תישא באחריות בגין כל עיכוב ו/או שיבוש בביצוע הזיכוי על ידי paypal.

10.7 החזרות בתוך שני ימי עסקים: על אף האמור בסעיפים 10.2-10.5, בהתקיים כל התנאים המצטברים הבאים יהא המזמין זכאי להחזרת משקפיים שאינם אופטיים, וכן משקפיים אופטיים, מחמת חוסר הסתגלות למשקפיים בלבד (ובתנאי שיצוין מפורשות כי זו הסיבה להחזרת המוצר, והדבר יימצא נכון, על פי שיקול דעת החברה כאמור), על חשבון החברה, באמצעות שליח מטעמה, שיאסוף את המוצר מבית המזמין, או מכתובת אחרת שימסור המזמין:
א. המזמין פנה למחלקת שירות הלקוחות של החברה ויידע אותה בדבר רצונו להחזיר את המוצר, בתוך שני ימי עסקים לכל היותר ממועד ביצוע הרכישה באתר.
ב. כתובת הלקוח או הכתובת החלופית ממנה יבקש המזמין לבצע את האיסוף, נמצאת במפת החלוקה של חברת השליחויות.
ג. המוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש, ולא הוסרו ממנו תגיות ו/או מדבקות ו/או תווית המחיר.
החברה תהא רשאית להוסיף תנאים למתן השירות הנ"ל, וכן לקבוע כי לא יחול על פריטים מסוימים, לרבות כאלו הנמכרים במחיר מבצע או במחיר מיוחד.
למידע מלא ועדכני בעניין שירות ההחזרות חינם, יש לעיין בעמוד המשלוחים וההחזרות באתר. 

בוטלה העסקה על ידי המזמין כאמור, תוחזר למזמין התמורה ששילם בגין המוצר בתוך 14 ימים ממועד מתן הודעת הביטול ע"י המזמין, לשירות הלקוחות של החברה.
מובהר כי במקרה של החזרת מוצר כאמור בס"ק זה, בעסקה שבוצעה באמצעות paypal, הרי שעם קבלת המוצר על ידי החברה מחברת השליחויות, או במועד מאוחר יותר לפי שיקול דעת החברה, ובכפוף לדין, ולאחר שנמצא כי המוצר שהוחזר (קרי, תכולת החבילה שנמסרה על ידי המזמין לשליח) תואם לחשבונית העסקה, תעביר החברה ל- paypal אישור לזיכוי חשבון המזמין. למען הסר ספק יובהר כי הזיכוי בפועל ייעשה על ידי paypal וכי החברה לא תישא באחריות בגין כל עיכוב ו/או שיבוש בביצוע הזיכוי על ידי paypal.

10.8 מובהר בזאת כי הוראות סעיף זה (על תתי סעיפיו) חלות אך ורק במקרה של ביטול עסקאות שבוצעו באמצעות האתר, באופן המפורט לעיל, ואינן חלות על עסקאות שבוצעו באחת מחנויות הרשת, לגביהם יחולו הוראות המדיניות החלפות והחזרות המפורסמת בחנויות הרשת ובאתר האינטרנט של החברה.

10.9 בכל מקרה של ביטול עסקה, כאמור בתקנון זה, יוחזר למזמין כספו, על ידי זיכוי כרטיס האשראי/ זיכוי חשבון הפייפל, בהתאם לאמצעי בו התבצעה הרכישה ולנסיבות הביטול, ככל שהדבר אפשרי, בכפוף לזכויותיה של החברה, ולדין. במידה והחיוב בוצע באמצעות כרטיס אשראי "דיירקט", ההחזר הכספי ייעשה במזומן, בסניף בו הוחזר המוצר, בהתאם להוראות סעיף 10.5 לעיל. 

10.10 מוצר שנרכש בתנאי מכירה מיוחדים, או במבצע מיוחד, יוחזר ע"פ אותם תנאים. לדוגמא, כאשר ההנחה מותנית ברכישת כמה פריטים גם יחד – כמו זוג שני ב-50% הנחה, או כמו 2 זוגות ב-400 ש"ח - החזר מלא יהיה מותנה בהחזרת כל המוצרים גם יחד. אם יוחזרו רק חלק מהמוצרים כאמור, אז בעת החזרתם, הזיכוי יהיה בניכוי השווי המלא, לפני הנחה, של המוצר/ים שנותר/ו בידי הלקוח, מתוך כלל המוצרים שנרכשו יחד בתנאי מכירה מיוחדים כאמור ובהתחשב בשווי המלא. לכן, ייתכן ולא יגיע זיכוי כלל ללקוח, או שיגיע לו זיכוי נמוך משווי המוצר, אילו נרכש שלא בתנאי המבצע.

11. החלפת מוצרים

11.1 החלפת מוצרים (שאינם משקפיי מרשם אופטיים) תעשה על ידי המזמין בתוך 21 ימים ממועד קבלת המוצר כנגד הצגת חשבונית עסקה וזאת בתנאי מפורש כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש, וכי לא הוסרו ממנו תגיות ו/או מדבקות ו/או תווית המחיר.
מובהר בזאת כי לא ניתן להחליף משקפיים בהם הורכבו עדשות אופטיות, ולפיכך כל הוראות פרק זה מתייחסות למוצרים שאינם משקפיים אופטיים

11.2 החלפת המוצר תעשה בכל חנויות הרשת, למעט סניפי עודפים (outlet) (ככל שישנם), ולמעט חנויות הרשת באילת ובנתב"ג- ולא באמצעות האתר עצמו.
החלפת המוצר תתאפשר רק לאחר קבלת המוצר המקורי ובדיקתו על ידי נציגי החברה בסניף בו בחר המזמין לבצע את ההחלפה, ובכפוף להצגת חשבונית עסקה.

11.3 כנגד החזרת המוצרים, על פי סעיף 11.1 לעיל, תינתן אפשרות החלפה במוצר/ים אחר/ים, אם קיימים במלאי, או שיינתן שובר זיכוי, לניצול באחד מחנויות הרשת, בתוקף של שנתיים מיום מסירתו (להלן: "שובר זיכוי") בגובה הסכום ששולם באתר. ככל ששווי המוצר/ים החליפי/ים נמוך, במועד ההחלפה, מהמחיר ששולם בעבור המוצר שהוחלף, יהא המזמין זכאי לקבלת שובר זיכוי בגובה ההפרש, וככל שהוא גבוה יותר, במועד ההחלפה, כי אז יהא המזמין מחויב לשלם את ההפרש. החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים שתמונותיהם מופיעות באתר בחנויות הרשת שלה. כמו כן, החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם אינם מתחייבים כי מחירם של המוצרים באתר יהא זהה למחירם בחנויות הרשת של החברה, ובסניף בו בחר המזמין לבצע את ההחלפה בפרט, ועל המשתמש לקחת זאת בחשבון בבואו לבצע החלפה של מוצר כלשהו שנרכש על ידו באתר.

11.4 למען הסר ספק, מוצר שנרכש במבצע יזוכה על פי מחיר המבצע בלבד ובעת החלפתו יידרש המזמין להשלים את ההפרש בין המחיר בו נרכש לבין מחיר המוצר החלופי, בעת ההחלפה. קבלת שובר זיכוי בגין מוצר שנרכש ביחד עם מוצרים נוספים, בתנאי מכירה מיוחדים, או במבצע מיוחד, שלעיל, תיעשה בכפוף למגבלות סעיף 10.9 שלעיל.

11.5 המזמין מוותר בזאת מראש על כל טענה ו/או דרישה הנוגעות לאופן החלפת המוצרים כאמור בסעיף זה, לרבות טענות בדבר נזקים שייגרמו לו, ככל שייגרמו, עקב הצורך להגיע פיזית לאחד מסניפי החברה ו/או בדבר נזקים שייגרמו לו, ככל שייגרמו, עקב פערים בין מחירי המוצרים באתר למחירי המוצרים בסניף בו בחר המזמין לבצע את ההחלפה ו/או בדבר נזקים שייגרמו לו, ככל שייגרמו, עקב מחסור בדגמים בסניף בו בחר המזמין לבצע את ההחלפה.

11.6 למען הסר ספק יובהר כי הוראות סעיף זה על תתי סעיפיו יחולו על החלפת מוצרים שנרכשו באתר בלבד, ולא יחייבו את החברה בכל הקשור בהחלפת מוצרים אשר נרכשו בסניפי החברה, לגביהם יחולו הוראות המדיניות המפורסמת בסניפים.

12. ביטול עסקה על ידי החברה

12.1 החברה ו/או הקבוצה ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם יהיו רשאים לבטל כל עסקה ו/או להפסיק את פעילות האתר, באופן זמני, או לצמיתות, לפני אספקת המוצר לבית המזמין, וזאת בהתקיים אחד מהמקרים הבאים:

12.1.1 במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת החברה ו/או הקבוצה, ו/או הנהלת האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, לרבות מלחמה ו/או פעולות איבה ו/או נזקי טבע ו/או תקלות במערכת המחשוב ו/או הטלפונים ו/או תקלות במערכות תקשורת אחרות ו/או כל גורם של כוח עליון אחר ישבשו את ניהול האתר באופן כלשהו ו/או ימנעו את אספקת המוצרים במועד ו/או יפגעו ביכולת הנהלת האתר ו/או החברה ו/או הקבוצה ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם למלא אחר איזו מהתחייבויותיהם במועד, או בכלל.

12.1.2 במידה ויחולו שינויים בשיעורי המס