תתלבשי פרא

מי שחרר את הנמרים? רק כל המעצבים הכי מעולים! וזה הזמן שלך להתעלות לרמת הדיווה עם ההדפס הכי עוצמתי שקיים. נגלה לך שראינו אותו כבר בכל מיני צורות: התעלפנו מסנדלי הפלטפורמה של Prada, נפלנו מהסקיני המנומרים באדום Tom ford והתקשינו לנשום מהקולקציה ההורסת של Versace כולה.

משקפי שמש לנשים

כמו שכבר הבנת, ההדפס המנומר מגוון העונה מתמיד ומגיע גם על רקעים צבעוניים כמו המכנסיים הצהובים שלבשה אוליביה פלרמו וגם בקשת מעולה של פריטים כמו תיק הגוצ'י שאשלי טיסדייל חורשת עליו, כך שבין אם חושקת בטוטאל לוק חייתי From Head to Toe ובין אם בא לך רמז קטן לצד הפראי שבך, תוכלי למצוא את הפריט שלך.

להדפס המנומר יש יכולת להעצים את הלובשת, ליצור דרמה פלרטטנית ולשפוך זוהר יוקרתי שיאיר ממך על הסביבה ולכן, הוא הולך מעולה עם משקפיים ש- תלוי בבחירה שלך- יעזרו לנתב את הטון של הסטיילינג: מסגרת עבה בדגם אוברסייז תהפוך אותך לסופרסטארית גדולה מהחיים ואילו משקפי טייסים מסוגננים עם מסגרת זהב ימצבו אותך כקלאסית ואלגנטית

משקפי שמש לנשים

משקפיים, שמש או ראייה, הם האייטם להיצמד אליו כשהנמרים בסביבה. יש לך את האופציה לבחור מסגרות אצטט מבריקות בדוגמה מנומרת שמכניסות אותך לטרנד בשניה, ויש גם סגנונות שמשלימים מעולה בגדים מנומרים כמו מסגרות מתכת זהובות או אצטט שחור קלאסי שיחתמו את המראה באלגנטיות.

אז איזה סוג של נמרה בא לך להיות?