הקאמבק של משקפי הספורט
הדרך של משקפי הספורט לפסגת הפאשן עוברת בכמה צמתים עיקריים. הם צמחו וטופחו בקרב קהילת רוכבי האופניים וגולשי הסקי שחיפשו משקפיים קלים, עמידים ומגוננים מהשמש וממפגש פרונטלי עם חרקים. עם הזמן המראה אומץ בידי עובדי היי-טק שרצו להוסיף לחליפות האפרוריות טאץ' נועז וספורטיבי, ואחרי שגם קהילת השוטרים האמריקאית התאהבה, הטרנד המשיך לכבוש גם את אופנת הרחוב. 
זה היה רק עניין של זמן עד שהסטריט יתחיל להתחכך בטרנד הספורטיבי שגורם לכולנו ללגום שייק ספירולינה ולרוץ כל הדרך לשיעורי זומבה, והנה לכם ילד האהבה של השניים – גם פונקציונלי, גם אופנתי. בום!
בנוסף, לאור העובדה שלכולנו מבצבץ עכשיו מהמכנסיים גומי עם הכיתוב Calvin Klein, זה לא כזה מפתיע שעוד ויץ אופנתי מהניינטיז מבצע קאמבק היסטרי. קשישי השבט יכולים אפילו לזכור את "המטריקס" לצד אושיות היסטוריות כמו מדונה, פאף דדי, בונו ואחרים לובשים את המשקפיים הספורטיביים עם העדשות הרפלקטיביות והצבעוניות.
הניצנים הראשונים לקאמבק נצפו על ריהנה בתצוגה שלה ל"פומה" אי שם ב-2017. אחריה הגיעו סטלה מקרטני בתצוגת ה"ready to wear" שלה לאביב-קיץ 2018, מרג'יאלה ואחרים. עכשיו, הטרנד מקבל חיזוק שכבר אי אפשר להתעלם ממנו – בין אם זה בתצוגה של אלכסנדר וונג לאביב-קיץ 2019 בניו יורק (יחד עם בנדנות, שלא תגידו שלא ראיתם גם את זה מגיע), בתצוגה של המעצב האמריקאי הרון פרסטון או על המסלול של בית האופנה vetements, שהגדיל לעשות, כהרגלו, והוסיף למשקפיים ספייקים מתכתיים, מה שמעניק להם טאץ' אגרסיבי ופאנקי, רחוק מאוד מהייעוד המקורי שלהם.
ואם זה רץ על המסלול, רק צריך למצמץ וכבר אפשר למצוא את זה גם על הסלבס הנכונים – האחיות בלה וג'יג'י חדיד, קים קרדשיאן, פארל וויליאמס ואפילו הנסיכה אן התהדרה בזוג אתלטי לתצוגת הפרחים של צ'לסי בחודש מאי האחרון. ומה צריך לעשות בשביל לאמץ לעצמכם זוג אתלטי עם אמירה אופנתית ראויה? פשוט לצאת לסיבוב בקולקציית הספורטיביים שלנו ולהזמין >>