המדריך המושלם להזמנת משקפי ראיה בהזנת מרשם

אנחנו יודעים שהפעם הראשונה שקופצים למים ומחליטים לרכוש משקפי ראייה אונליין, יכולה להיות... ובכן, קצת מרתיעה. בדיוק בשביל זה הכנו לכם  מדריך קנייה שילווה אתכם כל הדרך למשקפיים. קודם כל בחרו את משקפי הראיה/שמש-ראיה שאתם ( אתם יכולים להגיע לקטגוריות שאתם רוצים באמצעות הניווט העליון של האתר, בקלות ובפשטות) לחצו על "רכישה עם מרשם" וזהו אתם במרחק 3 צעדים פשוטים מרכישת משקפי הראייה שלכם אונליין. אחרינו

1. מה הצורך שלכם?

משקפיים לראייה מרחוק (MONO VISION)? משקפי קריאה לראייה מקרוב? או אולי בכלל אתם פה בשם האופנה ומחפשים משקפי ראייה ללא מספר?כי בנינו אין אקססורי יותר נחשק ממשקפי ראיה סופר נוטפות סטייל. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור.

2. המרשם שלכם

אם אתם צריכים משקפיים לראייה ממרחק או משקפי קריאה, תגיעו לשלב המרשם. וכן, אתם חייבים מרשם בשביל שנוכל לדעת בדיוק מה הפרמטרים שמרכיבים את המשקפיים שלכם באופן הכי מדויק שיש. אז בואו נתחיל:

SPH נתון המציין את עוצמת העדשה, הוא נמדד בהפרשים של רבעי מספר ביחידות המכונות "דיופטר", ומסומן גם הוא ב- (+) או ב- (-).

CYL זהו הצילינדר שלכם, הוא יופיע במרשם במידה ויש לכם צורך באחד. הנתון הזה יופיע במרשם עם הסימן (+) או עם הסימן (-), אתם רק צריכים לוודא שאתם מעתיקים אותו במדויק מהמרשם לאתר.

AXIS זה הנתון שמגדיר את כיוון הצילינדר, במידה ויש אחד, והוא נע בין 0 ל-180 מעלות.

PD נתון זה מגדיר את המרחק בין האישונים – מתבטא כמספר שלם או כחצי מספר לכל צד.

את כל הנתונים הנ"ל יש להזין באתר לכל עין בהתאמה, היישר מהמרשם עצמו. התבלבלתם? שכחתם? נו פרובלם, שימו לב שבכל שלב אפשר לחזור אחורה ולתקן. בכל מקרה לרשותכם צ'אט אונליין, כאן בתחתית העמוד בבועית החומה, ותוכלו בכל שלב להתייעץ עם שירות הלקוחות שלנו שילוו אתכם בתהליך עד לרכישה.

3. מה העדשה שלכם?

הגעתם לחלק האחרון, ובואו נודה באמת, גם הכי כיפי בתהליך. פה בוחרים את סוג העדשה שרוצים - עדשה שקופה, כזו שמחליפה צבע, עדשת Blue Light שמגנה על העיניים מפני קרינת מסכים או עדשת שמש. באופציית השמש תוכלו לבחור בעדשות שמש רגילות, בעדשות שמש מראה, בעדשות שמש עם ציפוי מדורג מכהה לבהיר או בעדשות שמש פולאריז עם ציפוי המפחית בוהק וסינוור. שימו לב! מחיר המשקפיים יתעדכן רק לאחר הזנת העדשה שכן לעדשות שונות, מחירים שונים. בהנחה שיש מבצע על רכישת 2 זוגות משקפי ראיה/ זוג שני ב-50% , המחיר יתעדכן (כולל ההנחה) בעגלת הקניות.

 

אז למה אתם מחכים? בואו להזמין את משקפי הראיה שלכם ONLINE בממשק ראשוני מסוגו בישראל, מהספה בסלון/ מהכסא במשרד ותוכלו ליהנות מ:

  • 2 משקפי ראיה כולל עדשות PRO OPTIC (המעניקות הגנה מפני השתקפויות, שריטות וקרינת UV)  ב- 400 ש"ח 
  •  שירות משלוחים חינם  - משקפי הראיה אצלכם בבית תוך 4 ימי עסקים !
  • 30 ימי הסתגלות : לא הסתגלתם קבלו את כספכם חזרה :)
?אתם עוד כאן