הכל תלוי בעדשה

עולם האופטיקה המודרני מציע עדשות מתוחכמות המתאימות לצרכים המשתנים שלכם. אז רגע אחרי שבחרתם את המסגרת הכי הורסת בקרולינה למקה, אנחנו מזמינים אתכם להיכרות מעמיקה עם מבחר סוגי העדשות העומד לפניכם, כדי שתוכלו להתחדש במשקפיים שהם לא רק יפים, אלא גם הכי חכמים!

דבר ראשון, חשוב שתדעו שכל עדשות הראייה PRO OPTIC של קרולינה למקה, שומרות על העיניים בעזרת שלוש הגנות מתקדמות:
AR אנטי ריפלקס- שכבה המונעת השתקפויות שמקשות על הראייה
SR coating ציפוי קשיח- שכבה המפחיתה שריטות ומאריכה את חיי העדשה
PRO UV- שכבה המגנה מנזקי קרינת השמש האולטרא סגולה

יחד עם היכולות של עדשות הפרו- אופטיק, תוכלו לבצע התאמות מדויקות יותר לצרכים האישיים שלכם בעזרת מגוון העדשות הפונקציונליות שלנו:

עדשות טרנזישן (מתכהות)
בא לכם על זוג משקפיים אחד שישרת אתכם נאמנה גם בתוך מבנים וגם ביציאה החוצה אל השמש? יש לנו את זה! הכירו את העדשות המתכהות שמשנות את צבען בעת לשמש וקרינת UV. עדשות אלו מכילות מולקולות של יוד המתכהות בעת חשיפה לקרני ה- UV עד לרמה הזהה למשקפי שמש. כאשר החשיפה לשמש נפסקת, חוזרת העדשה למצב שקוף. חשוב לדעת שרמת החשיפה לקרני ה-UV היא זו שקובעת עד כמה יתכהו העדשות. באזורים מוצלים, ימים מעוננים, או כאשר תחבשו כובע, העדשות יתכהו במידה מותאמת.

עדשות אור כחול
בעבר הניחו מדענים שקרינת הUV- היוותה את הסכנה העיקרית לעיניים, אך חוץ ממנה ישנה גם קרינת אור מוגברת בעקבות העלייה בשימוש במסכי LED. בין אם אלו המחשבים, הסמארטפונים, הטלוויזיות שלנו ואפילו בתאורת LED ביתית, כך שמעבר להגנה מפני קרני קרני הUV כדאי שתיקחו בחשבון גם את ה- .LEDלעדשות אלו אנחנו מוסיפים מסנן הפועל בנוסף לחסם הUV ומגן על העיניים שלכם במהלך שעות החשיפה לאור כחול שמחקרים הוכיחו כי מלבד סימפטומים כמו יובש בעיניים, גירוד או עקצוץ, חוסר ריכוז ועייפות מוגברת, עלול לגרום גם לעיכוב הפרשת מלטונין וכתוצאה מכך להפרעות שינה ומחלות שונות.

מולטיפוקל ועדשות קריאה חכמות
המשמעות של השם מולטיפוקל היא בעצם רב-מוקדיות. מדובר בעדשות המאפשרות ראיה למרחק, התמקדות באזור ביניים וקריאה מבלי להחליף לזוג אחר בכל פעם. 
תוספת המולטיפוקל מצטרפת כמובן לתכונות הפרו-אופטיק שציינו למעלה ואתם מקבלים עדשות איכותיות המיוצרות בלעדית עבור קרולינה למקה ומלוטשות בליטוש אחורי שמעניק שדה ראייה רחב במיוחד, מראה אסתטי, משקל מופחת והתאמה למגוון מסגרות. 
כפתרון נוסף אנו מציעים גם עדשות קריאה חכמות שיודעות לשלב בין ראייה מקרוב לראייה בטווח ביניים (עד כ-1 מטר) והן מעולות לתפקוד יומיומי בשימוש בנייד, עבודה משרדית וקריאה.

עדשות פולרייז (או פולרייזד?)
במדינה שטופת שמש כישראל, אין מנוס ממשקפי שמש איכותיים שיגנו על העיניים מפני קרינה וסנוור וכשצריך הגנה עוצמתית במיוחד כדאי לפנות למשקפי שמש עם עדשות פולרייז: ציפוי מסנן שמוריד את עוצמת הקרניים ומסנן את האור הגורם לבוהק וסנוור. מי שעובדים בשמש שעות ארוכות, נהגים, ספורטאים או אנשים בעלי רגישות גבוהה לאור, מוצאים את השימוש בעדשות פולרייז חיוני. אך גם אנשים שאינם נחשפים לשמש כחלק מחיי היומיום שלהם ועושים לעיתים פעילויות כמו סקי, הליכה לים או לבריכה, בהן הם מבלים שעות ארוכות על משטחים מחזירי אור, משקפי שמש המצוידים בעדשות פולרייז יכולים להקל על המאמץ הנדרש מהעיניים.